Урок для 1 класу загальноосвітньої школи на тему "День народження"
Тема: День народження.
Мета: Ознайомити з новими ЛО по темі, вчити вживати та розпізнавати їх у мовленні, тренувати у артикуляції, повторювати раніше вивчену лексику по темі «Іграшки», «Числа», «Тварини»,
повторювати алфавіт, формувати навички аудіювання, усного мовлення, читання, письма;
розвивати уяву, увагу, мовну і слухову пам’ять, зацікавити учнів у вивченні іноземної мови,
розвивати здібності учнів до комунікації, сприяти розвитку мовної здогадки;
виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання працювати на уроці, зацікавити до подальшого вивчення англійської мови.
Обладнання: ілюстрації, презентація, відео до фізхвилинок, роздатковий матеріал, кульки з паперу, прапорці.
Хід уроку
І. Оргмомент
1. Привітання
- Good morning, pupils!
«Hello-song»
- I’m fine today, and you? How are you today?
2. Фонетична розминка.
- До нас прилетів метелик, дивіться! Look! This is the butterfly, let’s call it [Ɵ]
- Repeat after me [Ɵ], [Ɵ], [Ɵ]
Thin, thick, think, birth, birthday.
- Look, a butterfly has a letter! It’s form Teddy. Listen!
My birthday is on Thursday.
- Is it Thursday today? Yes, it is! So, Teddy has a birthday today!
3. Повідомлення теми і мети уроку, мотивація.
- So today we’ll have an unusual lesson! Let’s prepare for the party! Отже сьогодні у нас незвичайний урок. Давайте приготуємося до вечірки, щоб ви змогли привітати нашого друга Тедді.
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація опорних знань.
а) повторення назв тварин
- Давайте вгадаємо, хто із друзів Тедді прийде його привітати. Look at the screen!
(Презентація – частинка фото тварини, діти повинні вгадати тварину)
Фізхвилинка «What can animals do?»
- Давайте подумаємо, як будуть розважатися звірі і що робитимуть.
б) повторення назв іграшок
- А що ми можемо подарувати?
(Повторення назв іграшок)
2. Ознайомлення з новими ЛО.
- А що нам потрібно для свята?
- What do we need for the party?
- What’s this? This is a balloon. Repeat please.
Let’s count balloons. 1,2,3… 10.
- What colour are they? Якого кольору кульки?
- It is…
- What’s this? This is a cake. Repeat, please.
- Do you like cakes?
- This is a candle. How many are there? Let’s count. 1,2,3… 10.
- These are presents. Repeat after me.
- So, let’s repeat. What do we need for the party? Що нам потрібно для свята?
- Balloons, a cake, candles and presents. Ми маємо все необхідне, тож запросимо нашого іменинника.
3. Аудіювання.
- Hello, friends! I have a birthday today. I’m ten. Let’s have a party!
- Діти, скільки ж років Тедді? How old is Teddy?
- He is 10.
4. Пісня «Happy Birthday to you!»
- Давайте привітаємо Тедді піснею з Днем народження.
Фізхвилинка «Teddy-bear, teddy-bear»
- Давайте згадаємо пісеньку про Тедді. Stand up, please.
5. “ABC-song”
- Давайте покажемо Тедді, як гарно ви знаєте алфавіт.
6. Читання
- А тепер спробуємо прочитати слова і визначити, яке з них є повним іменем нашого друга.
7. Письмо.
- У вас на партах є листівка для Тедді. Давайте напишемо привітання. Обведіть по контуру Happy birthday!
ІІІ. Заключна частина.
Підведення підсумків уроку
- Отже, що ми робили на уроці? Які слова ви запам’ятали? Вам сподобався урок?
- Ви гарно працювали, дякую за роботу.
Давайте попрощаємося з нашим іменинником. І з ншими гостями
|